Kim jesteśmy?

ModesCom Sp. z o.o. jest spółką technologiczną działająca w obszarze teleinformatycznym, posiadającą bogate portfolio produktów telekomunikacyjnych, oferowanych zarówno klientom biznesowym z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw, dużym firmom i instytucjom a także przedsiębiorstwom posiadajacym rozproszone geograficznie jednostki. Oferta ModesCom jest adresowana także do operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych (CATV/IPTV) i dostawców Internetu (ISP).

Usługi telekomunikacyjne realizowane są w technologii VoIP w oparciu o innowacyjną platformę BroadWorks amerykańskiej firmy Broadsoft klasy operatorskiej, charakteryzującą się niezwykle wysoką wydajnością, skalowalnością i stabilnością. Model „chmurowy”, w jakim usługi te są oferowane, zapewnia zdalny i ciągły dostęp do nich, stwarzając także nieograniczone możliwości rozbudowy.

Wiele możliwości
współpracy

ModesCom oferuje wiele możliwości współpracy w modelu „chmurowym”, począwszy od udostępniania zasobów telekomunikacyjnych w różnorodnych wariantach aż po budowę dla Operatora Zewnętrznego kompleksowej platformy obsługi Klientów na zasadzie Service Providera, czyli resellera usług ModesCom oferowanych pod własną marką w modelu „white label”.

Zespół ModesCom tworzą ludzie z pasją a także wieloletnim doświadczeniem w branży teleinformatycznej, stąd też oferta ModesCom jest wypadkową wielu lat praktyki i nagromadzonych doświadczeń oraz wizji nowoczesnego przedsiębiorstwa dostarczającego elastyczne rozwiązania telekomunikacyjne.