Oferta sprzętowa

Telefony IP: biurkowe i konferencyjne; bramki IP

Telefony IP to urządzenia umożliwiające nowoczesny sposób komunikacji głosowej, również z jakością HD. Telefony IP podłączane są wprost do uniwersalnej strukturalnej sieci komputerowej, zamiast tradycyjnej dedykowanej sieci telefonicznej.

Telefony konferencyjne IP są to urządzenia o dużej czułości i charakterystyce dookólnej, co umożliwia swobodne prowadzenie rozmów z dalszej odległości i z dowolnego miejsca w salce konferencyjnej.

Bramki IP to urządzenia umożliwiające podłączenie telefonów analogowych lub central telefonicznych ISDN i realizację połączeń w technologii VoIP.

Dostarczamy urządzenia najlepszych producentów, uznawanych na całym świecie.
W naszej ofercie znajdują się urządzenia m.in. takich marek, jak: Polycom, Cisco, Yealink, Grandstream, Gigaset czy Snom.

POLYCOM

Telefony IP firmy Polycom to niezwykle funkcjonalne rozwiązania dla firm, umożliwiające prowadzenie rozmów telefonicznych oraz organizowanie telekonferencji z niespotykaną dotąd jakością dźwięku.

CISCO

Cisco to światowej klasy producent rozwiązań teleinformatycznych. Dzięki bogactwu funkcji oraz możliwościom konfiguracji spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników biznesowych, wykorzystując pełnię przewag telefonii IP. Seria CISCO SPA 300, SPA 500 i seria biznes zapewniają intuicyjny, rozbudowany interfejs użytkownika z dźwiękiem szerokopasmowym, na potrzeby łączenia pracowników i biur, obsługę aplikacji w telefonie w celu zwiększenia wydajności oraz szyfrowanie na potrzeby zwiększenia zabezpieczeń.

YEALINK

Yealink oferuje wysokiej jakości telefony IP, zaprojektowane specjalnie z myślą o użytkownikach biznesowych, którzy potrzebują urządzeń bogatych w funkcje, z przyjaznym interfejsem oraz bardzo dobrą jakością dźwięku. Produkty Yealink cechuje ponad to łatwość instalacji i użytkowania, niezawodność i przystępna cena.

GIGASET

Gigaset Communications to jeden z największych światowych producentów telefonów bezprzewodowych i europejski lider w zakresie telefonów DECT. Oferowane produkty posiadają szeroki zakres funkcji i możliwości rozbudowy w połączeniu z łatwą konfiguracją i obsługą.

GRANDSTREAM

Grandstream to amerykańska firma, która od 2002 roku dostarcza rozwiązania oparte o protokół SIP. Oferowane urządzenia tego producenta są wielokrotnie nagradzane i sprawdzają się zarówno w małych i średnich firmach, jak też w dużych przedsiębiorstwach. Cenione są za jakość, niezawodność i innowacyjność. Rozwiązania firmy Grandstream obniżają koszty komunikacji, poprawiają bezpieczeństwo i zwiększają produktywność.