Systemy Wideokonferencyjne

Prowadzenie biznesu w dzisiejszych czasach wymaga niezliczonej ilości kontaktów, zarówno z Klientem, jak również w obrębie firm posiadających oddziały. Najczęściej kontakty te odbywają się za pomocą rozmów telefonicznych, ale jak powszechnie wiadomo, nic nie jest w stanie zastąpić bezpośredniej rozmowy.
Wyjazdy w teren są niestety kosztowne i zajmują dużo czasu. Odpowiedzią na tego rodzaju problemy są systemy wideokonferencyjne.

Niwelują one barierę odległości geograficznej, pozwalają na wygodny kontakt z Klientem czy pracownikami, umożliwiają przeprowadzanie prezentacji czy odbywanie spotkań i dyskusji grupowych bez względu na lokalizację.

Doskonała jakość obrazu i głosu w oferowanych systemach stwarza wrażenie, że z rozmówcą siedzimy twarzą w twarz.

W ModesCom realizujemy systemy wideokonferencji dedykowane dla każdego rodzaju firm. Nasze wdrożenia znajdą zastosowanie zarówno w małych firmach, jak i w tych, gdzie spotkania on-line są istotnym elementem codziennej pracy.

Oferowane przez nas rozwiązania zapewniają najwyższą jakość dźwięku i obrazu w połączeniach wielostronnych, zarówno w małych, jak i dużych salach konferencyjnych. Pomagamy odpowiednio dobrać sprzęt do posiadanych zasobów oraz instalujemy i dostosowujemy go do wymagań firmy.

W naszej ofercie posiadamy rozwiązania takich firm jak: POLYCOM, CISCO czy HUAWEI.

Zalety wykorzystywania systemów telekonferencyjnych

  • oszczędność czasu

  • redukcja kosztów podróży

  • wysoka jakość połączeń

  • wzrost efektywności pracy

  • łatwy i szybki kontakt

  • profesjonalne wsparcie techniczne